Описание
Цены
Карта
Видео
Назад
Apraksts
Karte

Aiz Anniņas lodziņa | Nāras, Naukšēnu pag., Naukšēnu nov., LV- 4244

64268194, 29431081
info@naras.lv
www.naras.lv
Количество людей: 40 людей
Количество спальных мест: 50
Тип бани: На дровах
Busy days
Free days
MoTuWeThFrSaSu S
e
p
t
e
m
b
e
r
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Сервис: Парильщик, Накрытие столов, Парковка, Места для палаток, Банные веники
Оборудование: Аудио аппаратура, Телевизор, Караоке, Камин, Для семинаров
Спорт / развлечения: Рыбалка, Лодки, Спортивная площадка
Отдых на воде: Река, Джакузи, Бассейн
Тип бани: На дровах
Описание

Aiz mums ir tikai igauņu robežsargi un lāči!


Kūrmāja «Rūjas NĀRAS»:
* PARADĪZESSNIBJA INFORMĀCIJAS PUNKTS
* Pirts namiņš «Aiz Anniņas lodziņa
* Pirts namiņš «Nāras kambaris»
* Bāde «Nāru Džakūzis»
* Dvēseles un miesas Šķīstītava «Zaķīšu pirtiņa»
* Dvēseles un miesas Šķīstītava «Meža pirtiņa»
* Ērberģis uz riteņiem «Lidojošā slota»
* Kūrmājas viesnīca «Sapņotava»
* Čukurs «Nāru cisas»
* Ēdamistaba «Nāras Aste»
* Vasaras terase «Panāksnieku paksis»
* Semināru telpa Aizgore «Hugo Cukurnieka meistarpagrabs»
* Kondola «Ruhjas Donalds»
*ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS 1, 2 ,3 un 4


Mēs nešķirojam - greizs, līks, pareizs, nepareizs! Nopērsim, paēdināsim, izguldīsim visus! Kūrmāja «Rūjas NĀRAS» atrodas Naukšēnu centrā, Rūjas upes krastā, bijušā spirta brūža ēkā. Esam 156 km no Rīgas un  50 km no Valmieras netālu no Igaunijas robežas.
Pieklauvē pie lodziņa un nāc iekšā. Iepriekš gan uzvelc pirtscepuri, lai nepārkarst galva, saglabātos skaidras domas un mati netēlotu sprādzienu makaronu fabrikā. Pirts namiņš «Aiz Anniņas lodziņa» vai «Nāras kambaris» – Tavā rīcībā. «Nāras kambarī» ērti jutīsies divatā (pirtsgariņu neskaitot – bez tā pirtij nav dvēseles), bet aiz lodziņa palūrēt jau var pat darba kolektīvs (nu kādi 9 cilvēki) + priekšnieks, iemērkts uz pusstundu Bādē «Nāru Džakūzī» ar 12 ūdens un 6 gaisa sprauslām. Vari palienēt arī pirtnieku ar īpašu pērienu sievām vai puišiem, lauku SPA procedūrām vai saukt krogusmeitu ar auksta kvasa glāzi.
Ja esi pirtsmīlis – Tava vieta Rūjas upes krastā stāvošajās Dvēseles un miesas Šķīstītavā – "Melnā Dūmu pirtī" starp smaržojošām papardēm un kalmēm. Melnā pirtiņā vari atklāt sevī nezināmas spējas un dzīles un meža smaržu mākonī justies vēl visu nākamo nedēļu.
Asumiņam pasūti kadiķu slotu, bet upē pakaļ īstai zaļajai Nārai jālec gan būs pašam. Zvērinātam autofanam esam sagatavojuši Ērberģi uz riteņiem «Lidojošo slotu» –– vari pēries kaut visu ceļu līdz Rīgai. Mums ir arī Tev ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS 1, 2 ,3 un 4, bet to visu vari izpētīt Kūrmājas «Rūjas NĀRAS» mājaslapā www.naras.lv
Pēc pēriena vai niriena naktī var izjoksīties Kūrmājas viesnīcas «Sapņotava» numuriņos, kuriem doti Rūjas zivju vārdi. Bijušā spirta brūža bēniņos aiz loga guldzēs Rūja, pāri lidoss meža zosu bars un zvaigznes, gatavas krist Tavā gultā.
Čukurā «Nāru cisas» izguldīsim vai pilnu autobusu un no rīta to paēdināsim Ēdamistabā «Nāras Aste».
Vai rīta gaisma, vai pilnmēness, esam gatavi Tevi vest iepazīt Rūjas bebru ģimenes dzīves īpatnības ar Kondolu «Ruhjas Donalds». Motorkuģī būs vietas ap 20 kuģotājiem, grilam, sunim un arī šašlika bļodai – ja nu gribēsies svaigā gaisā luocīt iekšā ko sātīgu. Garais brauciens aizņems 2,5 stundas – līdz Rūjienas Imantas ūdensdzirnavām un atpakaļ.
Bet Vasaras terasē «Panāksnieku paksis» siltā vakarā aicināsim uz kādu koncertu vai vienkārši – pavakariņot pie āra kamīna un pankūku pannām.
Pavisam aizmirsu – dažādus vietējo ražotāju gardumus aicināsim nogaršot Aizgorē «Hugo Cukurnieka meistarpagrabs», bet visu par visu tuvākajā apkārtne uzzināt PARADĪZESSNIBJA INFORMĀCIJAS PUNKTĀ.


 

Подробнее
Карта
Видео

бани

B 11 Laba pirts pie Gaujas
Bērzu gatve 11,...
Посмотреть на карте
Kāli
Ķekavas pag.,...
Посмотреть на карте
Vilciņi
Ķekavas pag.,...
Посмотреть на карте
Svelmes
Bauskas šos. 12km,...
Посмотреть на карте
Наверх