Описание
Карта
Назад
Apraksts
Karte

Annas Koku skola | Annas Koku Skola Babite, Latvia

+371 26020221
info@kokuskola.lv
kokuskola.lv
Annas Koku skola
Busy days
Free days
MoTuWeThFrSaSu F
e
b
r
u
a
r
y
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
Сервис: Накрытие столов, Парковка
Оборудование: Аудио аппаратура, Телевизор, Для семинаров
Описание

 

Annas Koku skola ir māja kokiem un cilvēkiem. Šeit dabas vērtības saplūst ar cilvēku radītajām. Lai gan skolas ēka ir celta pavisam nesen, tās arhitektūra harmonē ar senatnīgo apkārtnes ainavu - Babītes Annas baznīcu un vecajiem ozoliem. 

Aiz mājas atrodas mežs ar Ziemassvētku kauju ierakumiem, pagalmā iekārtots viesmīlīgs dārzs ar brīvdabas skatuvi. Staigājot pa skolas teritoriju, atradīsiet eksperimentu lauku, kur tiek skoloti koki. Lepojamies ar četriem valsts nozīmes dižkokiem. Netālu atrodas Babītes ezers, zirgaudzētava, peldvieta, laivu noma un Cenas tīreļa dabas taka. 

Mājas pirmajā stāvā atrodas vestibils, virtuve ar ozolkoka leti, kā arī kamīnzāle OZOLS ar nelielu, bet ērtu skatuvi. Otrajā stāvā izvietota klase ĀBELE un zāle LIEPA. Trešajā stāvā atrodas dzīvoklis un divas mājīgas istabas. 

Ikdienā Annas koku skolā un tās apkārtnē valda patīkama rosība, kurā aicinām piedalīties arī jūs, ja vēlaties īrēt telpas pasākumiem darbadienās. Nedēļas nogales būs piemērotas privātām svinībām vai netraucētai ģimenes atpūtai DIREKTORA apartamentos, kad varēsiet nesteidzīgi baudīt apkārtējās dabas mieru un klusumu. 

Подробнее
Карта

бани

Vingruma Klubs
Elijas iela 17, Rīga...
Посмотреть на карте
100% atpūta
Lakstīgalu iela 3,...
Посмотреть на карте
Pirts Baudas
"Jaunzvirgzdiņi",...
Посмотреть на карте
Resento SPA
Resento SPA,...
Посмотреть на карте
Наверх