Atpakaļ
Apraksts
Printēt
Nosūtīt

Mārtiņš Zvirbulis | viesu māja „Rasa SPA”

26647494
info@RasaSPA.lv
www.pirtsrituals.lv
Apraksts

Būsiet laipni gaidīti manā pirtiņā Rasa SPA, lai izbaudītu tikšanos ar Pirts Gariņu. Galvenais pirtiņā ir harmonija – harmonija pašiem ar sevi, otru cilvēku un visu, kas mums apkārt. Te ir vieta, kur varam būt mēs paši, kur nevienam nekas nav jāpierāda. Arī atmosfērai ir jābūt tīkamai: siltai, mierīgai, bez steigas, vietai, kur var aizmirst par visu lieko un pievērsties tam, kas ir patiesi svarīgs. Pirts procesu mēs veidosim kopā: pielāgosim patīkamu siltumu, mitrumu un ilgumu, kā arī citas pirtiņai ne mazāk svarīgas lietas.

Un ir tik labi, ka pēc pirtiņas nekur prom nav jādodas, bet var pastiprinātpirts iedarbību ar labu miegu, veselīgām vakariņām un brokastīm, ļauties sen kārotai masāžai (to piedāvājums pie Rasa SPA ir patiesi plašs) – viss vienviet, lai prieks būtu visām maņām.

Sīkāka informācija par pieejamajiem pirts rituāliem, tajos iekļauto un cenām ir pieejami mājas lapāwww.pirtsrituals.lv.  Piedāvājam lekcijas un diskusijas par dažādām pirts tēmām (piemēram,  ģimenes pirts rituāls, galvenie pirts rituāla veidošanas nosacījumi, sievietes aromātu pasaule pirtiņā u.c.). Vēlamies dalīties savā pieredzē, lai zināšanu nodošanas ķēdīte nepārtrūktu.

Vēl pāris vārdi par pirti, kas pierakstīti pēc pirts rituāliem:

*Pirts tradīcijas ir tik senas, cik ilgi dzīvo cilvēks. Jo dabiskāks un tīrāks ir pirts process, jo lielāks no tā ieguvums.

*Pirti nav iespējams pakļaut standartiem, jo katrs no mums ir atšķirīgs, un arī katra pirts baudīšanas reize katram no mums būs citāda. Tomēr nenoliedzami ir zināšanu un prasmju pamatu pamats, kas ļauj katru reizi pirtiņā padarīt īpašu un pielāgoties katra vajadzībām.

*Pirts rituāls nesākas, kad ieejam pirtiņā. Tas sākas jau ilgi pirms tam, kad krāsnī ievietota pirmā pagalīte. Tas sākas ar to, ka iedomājamies, ka vēlamies turp doties, slotiņu sagatavošanu, ar pirtnieka noskaņošanos katram pirts ciemiņam un daudz mazām niansēm, kas vēlāk veido vienu veselumu. 

Uz augšu
Uz augšu