Atpakaļ
Apraksts
Karte
Printēt
Nosūtīt

Miervaldis Kaļāns | Garkalnes novads

29476717
upesruki@inbox.lv
www.upesruki.lv
Atrašanās vieta
Apraksts

Strādāju ar devīzi - veselā miesā vesels  gars!
Savus pakalpojumus piedāvāju personīgajā pirtī "Upesrūķi", mājas lapa www.upesruki.lv.

Konsultēju pirts būvniecībā un āderus starojuma noteikšanā.

Pirts –Viesu nama „Upesrūķi” piedāvājums „Veselības dienas” ietvaros.

1.   Pirts procedūras no  3-5 stundām.

Pirts procedūrās ietilpst - triju  veidu tēju dzeršana (sviedrējošā, nomierinošā, vitaminizētā)  ar medu un augļiem, vismaz, divas karsēšanās pirtī, skrubis (sāls, medus, soda), divi pērieni ar slotiņām (bērzs, ozols, kadiķis, liepa, lazda) . Pēc pirts procedūrām uz ķermeņa tiek uzklāta zāļu izvilkumu ārstnieciskā eļļa:

-         vienai personai (pirts procedūras 3 stundas, strādā viens pirtnieks);

-         divām personām (pirts procedūras 4 stundas, strādā  viens vai divi  pirtnieki);

-         trim personām  (pirts procedūras līdz 5 stundām, strādā divi pirtnieki);    

-         četrām personām (pirts procedūras 5 stundas, strādā divi pirtnieki).

Pēc pasūtījuma pusdienas vai vakariņas.

2.   Pirts ABC un pirts procedūras  no 5-8 stundām . 

Piedāvājumā ietilpst pirts slotu griešana mežā un ārstniecisko tēju vākšana pļavās. Sagriezto pirts slotiņu siešana un savākto ārstniecisko augu izmantošana pirts procedūrās (lekcija un praktiskās nodarbības).

Pirts procedūrās ietilpst triju  veidu tēju dzeršana  (sviedrējošā, nomierinošā, vitaminizētā)  ar medu un augļiem, pēc pirts procedūrām pusdienas vai vakariņas.

Pirts procedūras ietilpst, vismaz divas karsēšanās pirtī, skrubis (sāls, medus, soda) divi pērieni ar slotiņām (bērzs, ozols, kadiķis, liepa, lazda)  un Latvijas augsti organisko”ELIĒR” dūņu procedūras gan  atsevišķām ķermeņa daļām, gan visam ķermenim. Pēc pirts procedūrām uz ķermeņa tiek uzklāta zāļu izvilkumu ārstnieciskā eļļa:

-         vienai personai (pirts procedūras 3 stundas, strādā viens pirtnieks);

-         divām  personām (pirts procedūras 4 stundas, strādā viens vai divi pirtnieki);

-         trim  personām  (pirts procedūras līdz 5 stundām, strādā divi pirtnieki);

-         četrām personām (pirts procedūras 5-6 stundas, strādā divi pirtnieki) 

3.    Pirts ABC  un pirts procedūras  no  5-8 stundām  ar  nakšņošana.

Piedāvājumā ietilpst pirts slotu griešana mežā un ārstniecisko tēju vākšana pļavās. Sagriezto pirts slotiņu siešana un savākto ārstniecisko augu izmantošana pirts procedūrās (lekcija un praktiskās nodarbības).

Triju  veidu tēju dzeršana  (sviedrējošā, nomierinošā, vitaminizētā)  ar medu un augļiem, ēdienreizi pēc pirts procedūrām – vakariņas, no rīta  brokastis.

Pirts procedūrās ietilpst ,vismaz ,divas karsēšanās pirtī, skrubis (sāls, medus, soda), divi pērieni ar slotiņām (bērzs, ozols, kadiķis, liepa, lazda) . Pēc pirts procedūrām uz ķermeņa tiek uzklāta zāļu izvilkumu ārstnieciskā eļļa:

-         vienai personai  (pirts procedūras 3 stundas, strādā viens pirtnieks);

-         divām personām (pirts procedūras 4 stundas, strādā  viens vai divi pirtnieks);

-         trim personām (pirts procedūras līdz 5 stundām, strādā divi pirtnieki);

-         četrām personām (pirts procedūras 5-6 stundas, strādā divi pirtnieki).

 

4.   Pirts  procedūras  grupām no 5-10 personām. 

Pirts procedūras  (5-6 stundas, veic divi vai trīs pirtnieki),  ietilpst - triju  veidu tēju dzeršana (sviedrējošā, nomierinošā, vitaminizētā)  ar medu un augļiem, vismaz,divas karsēšanās pirtī, skrubis (sāls, medus, soda),  pēriens  ar slotiņām (bērzs, ozols, kadiķis, liepa, lazda. Pēc pirts procedūrām uz ķermeņa tiek uzklāta zāļu izvilkumu ārstnieciskā eļļa.

Pēc pēc pirts procedūrām  pusdienas vai vakariņas.

5.   Pirts ABC ar pirts procedūrām  grupām no 5-10 personām uz 5-8 stundām.

Piedāvājumā ietilpst pirts slotu griešana mežā un ārstniecisko tēju vākšana pļavās. Sagriezto pirts slotiņu siešana un savākto ārstniecisko augu izmantošana pirts procedūrās (lekcija un praktiskās nodarbības). Triju  veidu tēju dzeršana  (sviedrējošā, nomierinošā, vitaminizētā) ar medu un augļiem, pēc pirts procedūrām pusdienas vai vakariņas.

Pirts procedūras  (5-6 stundas) veic divi vai trīs pirtnieki,  ietilpst vimaz divas karsēšanās pirtī, skrubis (sāls, medus, soda), pēriens ar slotiņām (bērzs, ozols, kadiķis, liepa, lazda) un Latvijas ārstniecisko dūņu”ELIĒR” procedūras atsevišķām ķermeņa daļām. Pēc pirts procedūrām uz ķermeņa tiek uzklāta zāļu izvilkumu ārstnieciskā eļļa.

6.   Pirts ABC ar pirts procedūrām grupām no 5-10 personām  ar  nakšņošanu.

Piedāvājumā ietilpst pirts slotu griešana mežā un ārstniecisko tēju vākšana pļavās. Sagriezto pirts slotiņu siešana un savākto ārstniecisko augu izmantošanā pirts procedūrās (lekcija un praktiskās nodarbības). Triju  veidu tēju dzeršana  (sviedrējošā, nomierinošā, vitaminizētā) ar medu un augļiem, pēc pirts procedūrām vakariņas, no rīta brokastis.

Pirts procedūras (5-6 stundas)  veic divi vai trīs pirtnieki, ietilpst - vismaz divas karsēšanās pirtī, skrubis (sāls, medus, soda),  pēriens ar slotiņām (bērzs, ozols, kadiķis, liepa, lazda). Pēc pirts procedūrām uz ķermeņa tiek uzklāta zāļu izvilkumu ārstnieciskā eļļa. 

T.: + 371 29476717, +37129204084

E-mail: miervaldis@upesruki.lv

upesruki@inbox.lv

www.upesruki.lv

Uz augšu
Uz augšu