Atpakaļ
Apraksts
Karte
Printēt
Nosūtīt

Ojārs Bistrovs | Lielvārde, pirts „Šalkas”

29162080
ojarsbistrovs@inbox.lv
www.salkas.lv
Atrašanās vieta
Apraksts

Pirts moto – DABA, ATPŪTA, VESELĪBA. Neaizmirsīsim, ka cilvēks ir dabas sastāvdaļa, un tāpēc jādzīvo pēc dabas likumiem. No dabas mēs varam gūt gan enerģiju, gan veselību, gan skaistumu un vienkārši prieku. Pirts ir viena no tām vietām, kur cilvēks satiekas ar dabas stihijām – uguni, ūdeni, koku...

Pirts "Šalkas" Jums piedāvā pirts procedūras ar vai bez pirtnieka pakalpojumiem. Pirts rituālu, kura laikā pirtnieks palīdzēs Jums uzlabot veselību, šķirsieties no noguruma un stresa, uzlādēt organismu ar enerģiju, kuru dod dažādu augu pirtsslotiņas un tējas. Atsvaidzināt, norūdīt un atjaunot savu ķermeni ar ūdens procedūrām. Vairot sava ķermeņa skaistumu ar dažādu pīlingu un masku palīdzību, kur tiek izmantoti dabīgie materiāli – medus, māls, dūņas un daudz citu dabas materiālu.

Pirtī iespējams saņemt plašu masāžu klāstu – klasisko masāžu, medus masāžu, vakuma masāžu, masāžu ar samuraju vai kārklu klūgu slotiņām... Masāžas var apvienot ar pirts apmeklējumu vai arī saņemt, kā atsevišķu pakalpojumu.

 Organizējam informatīvi izglītojošus seminārus par pirts un veselīga dzīvesveida tēmām.

 

Uz augšu
Uz augšu