Atpakaļ
Apraksts
Printēt
Nosūtīt

Edurads Kilgasts | Mākoņmalas, Ķeguma novads

26803231
eduardskilgasts@inbox.lv
www.aurumenergy.lv/
Apraksts

Pirts rituāls

Pirts ir viens no drošākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā savā organismā uzkrāt endorfīnu – laimes hormonu. Rituāla nesteidzīgums, ķermeņa masāžu relaksējošā iedarbība, ārstniecisko tēju aromāts, pirts slotu dziedinošais spēks – to visu nodrošina Jums pieredzējis pirtnieks, kurš savā darbā izmanto zināšanas par dabas ciklu likumsakarību.

Kreolas jeb Bambusa masāža - atpūtas kompleksā ‘’Mākoņmalas’’ , mēs piedāvājam izbaudīt masāžas ar bambusu ,bambusa slotiņām, kas ir ideāli piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm. Šīs masāžas procedūras uzlabo veselību, sportistiem masāža palīdz no audiem izvadīt pienskābi. Tā lieliski kalpo arī celulīta un tūskas novēršanai, uzlabo asinsriti un limfas atteci organismā, noņem sāpes, atslābina nogurušus muskuļus, rada miera un atslābuma sajūtu, tajā pašā laikā piepildot ķermeni ar enerģiju.

BANKU masāža sniedz lielisku dziedinošu efektu muguras muskuļu sāpju gadījumos, atjauno organismu pēc bronhītiem, pneimonijas un to sekām. Akcents tiek izdarīts uz īpaši sāpīgām vietām sāpju sindroma noņemšanai (īpaši „sāpju mezglos” – lāpstiņas un krusti). Muskuļiem vakuuma banku masāža izraisa ievērojamu to atslābināšanu. Pielietojot banku masāžu var arī cīnīties pret celulītu, kas uzlabos pašsajūtu un izskatu. 

KARSTO akmeņu masāža paredzēta relaksācijai, enerģijas plūsmas izlīdzināšanai, kā arī dažādu slimību ārstēšanai. Karsto akmeņu masāža ne tikai mazina slimības simptomus, bet arī novērš to cēloni. Akmeņi iedarbojas uz organismu ar savu elektromagnētisko starojumu ne tikai uz konkrēto ādas laukumu, bet arī caur nervu sistēmu raida impulsu uz citām ķermeņa zonām. Pateicoties audu siltumvadītspējai, akmeņu siltums nonāk arī līdz muskuļiem un locītavām. 

Lomi-Lomi masāža ir gan masāža, gan rituāls vienlaicīgi. Lomi-Lomi masāžu pielieto, lai sakārtotu un attīrītu ķermeni, kā arī dziedinātu garu. Masāža ļauj atbrīvoties no stresa, un cilvēkam tiek dota iespēja ieskatīties savā dvēselē, un ieraudzīt, ka tikai viņa paša varā ir remdēt dvēseles alkas pēc laimes un brīvības.Lomi-Lomi masāžas galvenais princips ir HUNA jeb dziedināšana ar mīlestību. Šī filozofija nosaka, ka katrs cilvēks ir spējīgs palīdzēt pats sev, citiem vārdiem sakot, viss spēks ir cilvēkā pašā. Masiera uzdevums ir nest sevī ALOHA jeb mīlestības domu un palīdzēt klientam apiet šķēršļus, lai klients pats sevi var ieraudzīt un palīdzēt sev.

Vakuuma terapija ir ideāla sēžamvietas, vēdera, muguras, roku un kāju tauku un celulīta mazināšanai.Vakuuma terapija tiek uzskatīta par labāko terapeitisko alternatīvu tauku un celulīta samazināšanai.Tas ir nekaitīgi un nesāpīgi, turklāt uzlabo asinsriti un nav nepieciešamība pēc rehabilitācijas, kā pēc ķirurģiskām procedūrām.Vakuuma terapija uzlabo asinsriti, atbrīvo no liekā tauku daudzuma, mazina celulītu un uzlabo ādas toni, tekstūru.

Pie mums varat iegādāties pašizgatavotus kremus, šampūnus, eļļas ar aromterapijas un dziedinošo efektu!

Uz augšu
Uz augšu