Atpakaļ
Apraksts
Printēt
Nosūtīt

Guna Zablocka | Aizkraukle, izbraucu pēc vajadzības uz citām pirtīm.

29429195
maja.aronijas@inbox.lv
Apraksts

Silti. Mājīgi. Fonā skan klusināta mūzika un dzirdama malkas sprakšķēšana pirts krāsnī. Jūtams nedaudz rūgtens aromāts no kūpošās zāļu tējas un pirts gariņam domātā uzlējuma, kas jaucas ar dažādu koku un augu pirtsslotiņu smaržu...putnu vīterošana, vēja šalkoņa tuvējā mežā vai tīrs, balts sniegs, cik vien tālu var saredzēt....un pats galvenais, blakus vismīļākie cilvēki, ar kuriem dalīties jaukajās noskaņās un vēlēt veselību un laimi! 
Apstājies uz mirkli un izbaudi latviešu pirti, kur līdzsvarojas cilvēka garīgais un fiziskais ķermenis, lai radītu jaunu un stipru enerģijas devu ikdienai. Esi laimīgs!

Pirts procedūras laikā piedāvāju izbaudīt masāžu ar aromātisku ķermeņa skrubi, juteklisku, dažādu smaržīgu  augu un koku pirtsslotiņu deju uz auguma, kā arī dažādas ķermeņa maskas.  Procesa laikā baudīsiet gardas zāļu tējas, kāju vannītes, kontrastprocedūras. Iespējams izvēlēties dažāda veida masāšas - klasisko ķermeņa masāžu, masāžu ar kārklu klūgu slotiņām, vakummasāžu, auksto medus masāžu, kā arī dažāda veida ķermeņa ietīšanas procedūras. Masāžas var kombinēt ar sildīšanos pirtī, var pasūtīt atsevišķi.

Uz augšu
Uz augšu