Apraksts
Cenas
Karte
Video
Atpakaļ
Apraksts
Karte

Upesrūķi | „Rūķīši”, Garkalne, Garkalnes nov., LV-2137

29204084 , 29476717
miervaldis@upesruki.lv
www.upesruki.lv
Cilvēku skaits: 30 viesiem
Gultu skaits: 30
Pirts tips: Malkas
Aizņemtas dienas
Brīvas dienas
POTCPkSSv J
ū
n
i
j
s
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Serviss: Pirts, Pirtnieks (-ce), Galdu klāšana, Autostāvvieta, Teltis, Pirtsslotas
Ekipējums: Audio, TV, Karaoke, Kamīns, Semināriem
Sports/Atpūta: Makšķerēšana, Sporta laukumi, Zirgi, Slēpošana, Bērnu rotaļlaukums
Ūdens iespējas: Upe, Kubls ar auksto ūdeni, Apkurināms kubls
Pirts tips: Malkas
Apraksts

Ko varam piedāvāt:

  •   Klusumu un mieru Pierīgā
  •   Mūsu viesi var baudīt guļbaļķu lauku mājas svētību un apkārtnes krāšņumu
  •   Pirtiņa sola pēršanos ar bērzu, ozolu, pīlādžu, lazdu un kadiķu slotiņām, zāļu tējas, lasītas Garkalnes silos un pļavās un pašu mājās iegūto medu. Īpaši patīkamas sajūtas pēdiņām sniegs siltā grīda mājas pirmajā stāvā un uguns mēles kamīnā!
  •   Vasarā šeit iespējams atpūsties no pilsētas tveices, baudīt peldes upītē, kura apvij namiņu
  •   Rudenī burvīgie apkārtnes meži piedāvā savas veltes - iespējams lasīt sēnes un ogas, tepat tuvumā arī purvs ar dzērvenēm
  •   Ziemā šeit raksturīgs klusums un miers. Un pats galvenais - vienmēr tīrs sniegs! 200m no mājām priežu silā iekārtota 4 km gara slēpošanas trase distanču slēpotājiem vecumā no 3 līdz 93 gadiem! Slēpot ir veselīgi jebkurā vecumā, bet, ja ir vēlme izbaudīt ko ekstrēmāku, snovborda un kalnu slēpošanas cienītājiem tuvākās trases atrodas vien 20 minūšu braucienā ar mašīnu - Rāmkalni, Reiņa trase un Siguldas pilsētas trases. Izpriecu braucieni ar ragaviņām Garkalnes Bļodas kalnā 10km attālumā
  •   Piedāvājam telpas arī jubileju un banketu pasākumiem līdz 35 cilvēkiem. Bagātīgi klātie galdi patīkami pārsteigs jebkuru gardēdi!

Bērniem spēļu laukums - iespēja pasūtīt atrakcijas. Mājas putnu apskati ar barošanas iespēju>


Gan grupām,  gan individuāli ir iespēja iepazīties ar maizes cepšanu mājas apstākļos izmantojot ieraugu . Līdzi dodam ieraugu un maizes cepšanas recepti.

Izīrējam  mazo "Rūķīšu" pirtiņu līdz 5 cilvēkiem.

Organizēju ekskursijas interešu grupām un kolektīviem uz "Pirts muzeju" Sējas novads, Birzes -  ar pirtošanos melnajā pirtī.

Uz tikšanos "Upesrūķos" Garkalnes novadā!

https://www.youtube.com/watch?v=gLon8klMumA

LIELĀ TALKA ”PASTĀVĒS, KAS PĀRVĒRTĪSIES!” 

       SVĒTOZOLI  GARKALNES NOVADĀ  SKUĶĪŠU CIEMĀ.

Pirmo reizi ar ozoliem sastapos jau labu laiku atpakaļ...1982.gadā, kad Rīgas rajonā sāka aktivizēties mazdārziņu ’’bums” ap Mālpils šoseju pie Tumšupītes krastiem. Tajā laikā cilvēkiem, kuri bija strādājuši ilgus gadus rūpnīcā „VEF” un Rīgas 1.Slimnīcā u.c.,piedāvāja iespēju nopirkt par  600 m2 zemi - palieņu pļavās, pie Tumšupītes. Zemes gabali jau bija iezīmēti un iemērīti ar robežmietiņiem, kad māksliniece Džemma Skulme sāka publiski presē runāt par palienu pļavu aizsardzību un varenajiem ozoliem, kas jau te sensen auguši...Pateicoties viņai un citiem dabas aizsardzības aktīvistiem, tika pārtrauka zemes gabalu tālāka iemērīšana un šie  pieci ozoli vēl šodien dzīvo savu dzīvi - vēl ir dzīvi!

Apkārtnē pēdējo trīs gadu laikā, ļoti daudz cirsmu! Vēl tikai 3 gadus atpakaļ pie Svētozoliem gājām pa pa pašu koptu meža stigu, kuras šodien vairs nav, toties ir kailcirte un kabeļu racēju atstātās bedres!

”Pastāvēs, kas pārvērtīsies!”. Mežs var pastāvēt, ja to atkal iestāda,...atliek tikai cerēt, ka bijušā meža saimnieki to atkal iestādīs! Bet, pagaidām, kamēr meža nav, stādām pie nozāģētajiem koku celmiem-ozolzīles!...Pagājušajā rudenī sastādījām, apmēram, 200 mazus ozolbērniņus! Ozolzīles stādiņiem lasām pie senajiem, pieciem Svētozoliem, tie aug netālu no Skuķīšu dīķa-HES. Šie 5 ozoli ir vareni un seni. To apkārtmērs ir sākot no 3m! Resnākajam ozolam apkārtmērs ir 4,5 metri! Interesanti,ka senie ozoli aug aplī. Tie ir izveidojuši tādu kā iekšējo, savstarpējo telpu, tādu kā...istabiņu! Šī vieta zem ozolu kuplajiem, varenajiem zariem ir lieliska meditācijām!

Ozoli dziedina!... Cilvēks, kurš bija pārcietis smagu insultu, regulāri apmeklējot šo vietu... veselu gadu, izveseļojās un satika savu dzīves draugu un jau piecus gadus dzīvo Austrālijā!

Ļoti iespējams, ka  senatnē  pie Svētozoliem ir bijusi kulta vieta.

Mana stāsta mērķis ir aicināt cilvēkus palīdzēt sakārtot vidi ap un zem ozoliem, ne tikai Skuķīšu ciemā, Rīgas rajonā, bet visā Latvijā! Šogad zemes teritorijas ap ozoliem ir pārgājušas Garkalnes novada valdījumā un patreizējā situācijā ir radusies iespēja šo teritoriju sakopt. Ap ozoliem ir sagāzušies brikšņi un krūmājs. Vasarā šeit ir milzīga ēna! Attīrot šo pļaviņu ozolu tuvumā, tiem tiks vairāk gaismas un saulīte. Tie labāk jutīsies un ilgāk dzīvos. OZOLI pastāvēs, ja pārvērtīsies – sakārtosies apkārtne ap tiem. Ozoliem ir vajadzīgas cilvēku palīdzīgās rokas un atsaucīgās sirdis!

Ja izdotos Lielajā Talkā izveidot pastaigu taku uz Svētozoliem, tad Garkalnes iedzīvotāji un Latvijas ģimenes ar bērniem varētu šeit nokļūt, meditēt, sakārtot domas un veselību. Tādejādi, kļūstot laimīgāki un apmierinātāki ar dzīvi!

Pilnīgi piekrītu Jānim Rainim un viņa Zelta vārdiem ”Pastāvēs, kas pārvērtīsies!”

GAIDĪSIM  JŪS  uz Lielo talku! Lūdzam ņemt līdzi asu lāpstu,cirvi,zāģi un labu garastāvokli!

Pulcēšanās 25.aprīlī plkst.12.00’’Upesrūķu”pirts pagalmā.

Garkalnes novada Skuķīšu ciema „Rūķīšu” mājas iedzīvotāji no 1985.gada.

          Miervaldis un Dina

T:29204084, 29476717

Kruvesis Aigars Cienījamie pirtnieki/pirtnieces un pirtsmīļi, mēs ņemam no dabas un esam ar dabu. Laiks ne tikai ņemt, bet arī dot - šoreiz ozoliem plašumu un dzīvestelpu, mūsu prieku un pateicību. Pirtnieku saprastais un reizē mistiskais ozols katram no mums radījis zināmu personīgu attieksmi un pietāti, kā arī, protams, labu vidi pirts gara viedumam.Aicinu atbalstīt skaisto un mums visiem 
tik īpašo LATVIETI – OZOLU.
Aicinu atbalstīt svētozolus.

 

 

Lasīt vairāk
Karte
Akcijas
Veselības dienas...

Pirts  Upesrūķi

Piedāvājam pie mums izbaudīt "Veselības dienas", ar zāļu tējām un pirts procedūrām. Piedalās pirtnieks, masieris. Pirts procedūru laikā tiek pielietotas mūsu apkārtnes mežos un pļavās koku un ārstniecisko augu grieztās slotiņas. Tiek piedāvātas vietējās augsti organisko dūņu maskas gan visam ķermenim, gan atsevišķām ķermeņa daļām.

 

 

 

Lasīt vairāk
Cenu lapa

Telpu un pirts nomas maksu nosaka konkrēts pasūtījums -vēlamā diena,izmantojamās stundas, aptuvenais cilvēku skaits, guļvietas un citas Jūsu vēlmes.

Lasīt vairāk
Video

Tavas skatītākās pirtis

Mazpipari
Ādažu nov., Ādažu...
Apskatīt kartē
Upesrūķi
„Rūķīši”,...
Apskatīt kartē
Uz augšu